Ziņas

Braucam gudri! Ar CARGURU!

Parakstījām saprašanās memorandu ar AS Latvenergo, VAS “Ceļu satiksmes drošības direkcija".

Šodien parakstījām saprašanās memorandu ar AS Latvenergo, VAS “Ceļu satiksmes drošības direkcija” un citiem auto koplietošanas uzņēmumiem, vienojoties sadarboties uzlādēšanas infrastruktūras un videi draudzīgas mobilitātes attīstībā.

“Man liels prieks, ka Latvenergo un CSDD uzņēmās iniciatīvu aktīvāk attīstīt elektromobiļu uzlādēšanas infrastruktūru. Es ticu, ka mūsu sadarbība veicinās auto koplietošanas un elektromobiļu attīstību, un kļūs par paraugu citām valsts un pašvaldības iestādēm, tajā skaitā Rīgas domei uz kuras jauno sasaukumu mēs liekam lielas cerības un aicinam pievērst uzmanību automašīnu koplietošanas nozīmei mūsdienu pilsētās.” – komentē Carguru uzņēmuma vadītājs Vladimirs Reskājs.

Videi draudzīgie mobilitātes risinājumi ir svarīgs viedo pilsētu elements. Pateicoties tiem samazinās kaitīgo izmešu daudzums, resursi tiek izmantoti efektīvāk un dzīve pilsētā kļūst komfortāblāka.

Gribam pateikties AS Latvenergo, VAS “Ceļu satiksmes drošības direkcija” un pārējiem domu biedriem par piedalīšanos un zaļo domāšanu!

Bonusi un atlaides
Mēs atbalstam savus lietotājus, kas palīdz CARGURU kļūt labākiem un nāk palīgā ar labiem darbiem. Dari labus darbus un saņem par to bonusa punktus, GURUcoins, vai atlaides braucieniem.
Lejuplādējiet mūsu lietotni.