Ziņas

Braucam gudri! Ar CARGURU!

Carguru stiprina videi draudzīga servisa statusu.

Carguru, kopīgi ar savu ilgtermiņa partneri Ernst&Young Baltic, ir izstrādājuši uzlabotu uzņēmuma attīstības koncepciju nākamajiem trīs gadiem, kas sevī ietver pakāpenisku pāreju uz pilnībā elektrisku transportu.

"Vairāk kā pirms trīs gadiem, kad mēs tikai tikko plānojām savu darbu, izvēle bija par labu automašīnām ar hibrīda dzinējiem. Neskatoties uz to, ka biznesa loģika ieteica izvēlēties lētākas automašīnas, mēs uzreiz uzņēmām kursu  uz "zaļāku" - videi draudzīgāku mobilitātes risinājumu. Tajā laikā, modelis ar pilnībā elektrisku transportu, izskatījās pilnīgi nereāls, pirmkārt dēļ cenas un dēļ pilsētas vājās infrastruktūras", - situāciju komentē Carguru dibinātājs Vladimirs Reskājs.

Apstiprinātais plāns paredz līdz 2022 gada beigām palielināt autoparku kā minimums līdz 1000 automašīnām, no kurām lielākā daļa būs elektriskās. No automašīnām ar hibrīda dzinējiem, pagaidām pilnībā atteikties netiek plānots.

"Šajā attīstības posmā, eketroautomobīļi nav spējīgi pilnībā aizstāt klasiskās automašīnas. Tieši tāpēc mēs vēlamies atstāt iespēju izmantot visas hibrīda automašīnu priekšrocības, bet tajā pašā laikā sākt apgūt tehnoloģijas, kas saistītas ar pilnībā elektrisku transportu, un vēl vairāk samazināt vidējo atmosfērā izmesto  kaitīgo izmešu rādītāju, mūsu autoparkā." - turpina Vladimirs.

Sadarbībā ar Volkswagen, Moller Auto Lidosta, uzņēmums jau pasūtīja pirmās VW e-UP! automašīnas, kuras tuvākajā laikā sāks parādīties Rīgas ielās.

"Mēs esam priecīgi piedalīties šādā projektā un esam gandarīti, ka tieši Volkswagen markas elektroautomobiļi, kā vieni no pirmajiem, būs pieejami Rīgas iedzīvotājiem un apmeklētājiem. Ne pa velti Volkswagen koplietošanas projektos ir plaši izplatīts Rietum Eiropā", - sadarbību komentē Volkswagen, Moller Auto LidostaTirdzniecības vadītājs Edgars Šturcs.

Carguru uzņēmuma mērķis ir nodrošināt nepārtrauktu dzīves kvalitātes uzlabošanu pilsētā ar inovatīvu mobilitātes risinājumu palīdzību. Carguru, tāpat kā auto koplietošana Rīgā parādījās pirms 3 gadiem. Trīs gadu laikā, uzņēmums ir strādājis pie koplietošanas tirgus veidošanas un turpina noteikt tendenci, nostiprinot  "eco-friendly sharing" (apkārtējai videi draudzīgs automašīnu koplietošanas serviss)  virzienu pilsētā.

"Visā pasaulē pilsētas nonāk pie viena un tā paša secinājuma: jo mazāk uz ielām ir automašīnu - jo labāk", - atzīmē uzņēmuma vadītājs Vladimirs Reskājs. "Mēs esam par "jauno mobilitāti", - tās koncepcija ir tāda, ka pilsētas iedzīvotāji vairāk paļaujās ne uz savām automašīnām, bet gan uz mobilitātes servisiem.

"Mēs tiecamies pēc tā, lai atbrīvotu publisko telpu no automašīnām un radītu pilsētu cilvēkiem. Esmu pārliecināts, ka tuvākajā nākotnē personīgā transportlīdzekļa turēšana īpašumā kļūs par "sliktu toni". Nākotne ir auto koplietošanai" - saka viņš.

Bonusi un atlaides
Mēs atbalstam savus lietotājus, kas palīdz CARGURU kļūt labākiem un nāk palīgā ar labiem darbiem. Dari labus darbus un saņem par to bonusa punktus, GURUcoins, vai atlaides braucieniem.
Lejuplādējiet mūsu lietotni.