Ziņas

Braucam gudri! Ar CARGURU!

Kļūsti par Carguru biznesa klientu.

Pēdējā laikā, auto koplietošanas popularitāte turpina augt un šo servisu aktīvi lieto ne tikai parastie lietotāji, bet arī uzņēmumi. 

Līzings, procenti, tehniskā apkope, apdrošināšana, stāvvieta, mazgāšana un degvielas uzpilde – tas viss ir pagātnē! Kļūsti par Carguru biznesa klientu un aizmirsti par problēmām, kas saistītas ar sava autoparka uzturēšanu! Maksājiet tikai par to laiku, kad mašīna tiešām ir nepieciešama.

Auto koplietošana biznesa klientiem – tas ir ļoti vienkārši. Ņemiet jebkuru tuvāko Carguru mašīnu, iznomājiet to caur aplikāciju un pēc tam atstājiet to jebkurā atļautajā zonā, un rēķinu apmaksās uzņēmums. 

 

Auto koplietošanas priekšrocības korporatīvajiem klientiem:

-       Lietošanas vienkāršība. Iznomāt automašīnu var uz minūti, stundu vai diennakti. Nomas pārvaldīšana notiek caur mobilo lietotni;

-       Laika un naudas ietaupīšana. Jūs maksājiet tikai par to laiku, kad automašīna tiek izmantota. Turklāt, degvielu, automazgāšanu, apdrošināšanu, stāvvietu un apkopi mēs apmaksājam Jūsu vietā. Rēķini tiks izsūtīti uz reģistrēto e-pastu, divas reizes mēnesī. 

-       Ērta kontroles un apmaksas sistēma. Pēc līguma parakstīšanas, Jūs varēsiet saviem darbiniekiem pieslēgt uzņēmuma kontu ar kura palīdzību viņi varēs apmaksāt savus darba braucienus. Divas reizes mēnesī uz e-pastu Jūs saņemsiet rēķinu un atskaiti par visiem braucieniem. Kā arī rēķinus un atskaities jebkurā brīdī varēsiet apskatīties Jūsu Carguru kontā.

-       Jaunas un uzticamas Toyota automašīnas ar hibrīda dzinējiem. Carguru autoparks sastāv no 160 Toyota automašīnām ar hibrīda dzinējiem, kas nodrošina mazāku CO2 izmešu daudzumu atmosfērā. Rūpēsimies par apkārtējo vidi kopā!

 

Kā kļūt par Carguru biznesa-klientu?

Nevajag darīt neko īpašu! Tikai 3 soļi, un Jūs kļūsiet par Carguru biznesa klientu:

1.     Jāaizpilda reģistrācijas forma https://lk.carguru.lv/lv/registration

2.     Jānoslēdz līgums;

3.     Jāpievieno darbiniekus kompānijas korporatīvajam kontam.

 

Uz doto brīdi, jau vairāk nekā 1000 kompānijas ir izvēlējušās Carguru. Pievienojieties arī Jūs, un Jums vairs nevajadzēs uzturēt savu autoparku!

Paņem. Brauc. Atstāj. Atkārto.

Bonusi un atlaides
Mēs atbalstam savus lietotājus, kas palīdz CARGURU kļūt labākiem un nāk palīgā ar labiem darbiem. Dari labus darbus un saņem par to bonusa punktus, GURUcoins, vai atlaides braucieniem.
Lejuplādējiet mūsu lietotni.