Ziņas

Braucam gudri! Ar CARGURU!

Ārkārtas stāvokļa laikā, esam izstrādājuši sekojošu rīcības plānu, pēc kura strādājam.

1) Paaugstinātas prasības automašīnu tīrībai. 

- Standarta situācijā, visas mūsu automašīnas kā minimums reizi nedēļā iziet obligāto tīrīšanas procedūru, gan virsbūvei, gan interjeram. Pasvītrojam, ka tīrīšanu veic profesionālas tīrīšanas kompānijas ar profesionālu tīrīšanas aprīkojumu un profesionāliem tīrīšanas līdzekļiem. Papildus tam, mēs aktīvi sekojam situācijai un, vajadzības gadījumā sūtam automašīnas uz atkārtotām tīrīšanām.

2) Apstrāde ar dezinfekcijas līdzekļiem.

- Mašīnas salons tiek apstrādāts ar dezinfekcijas līdzekļiem katru mazgāšanas reizi. Papildus tam, visi mūsu darbinieki, automašīnu inspekcijas laikā vienmēr obligāti apstrādā ar dezinfekcijas līdzekli automašīnas stūri, ātruma pārslēgu, visus durvju rokturus un citus interjera elementus, kuri tiek bieži aizskarti ar rokām.

3) Roku dezinfekcijas līdzeklis mašīnās.

- Visās automašīnās jau no marta sākuma nodrošinam roku dezinfekcijas līdzekli. Diemžēl, ir gadījumi, kad šie dezinfekcijas līdzekļi no automašīnām pazūd, bet mēs tos pēc iespējamības cenšamies regulāri papildināt.

4) Mašīnu “karantīna”.

- Ja saņemam informāciju, ka automašīna ir tikusi ievērota punktos, kuros tiek nodotas analīzes uz Covid-19 klātesamību, automašīna uzreiz pēc nomas pabeigšanas tiek noņemta no pieejamo automašīnu saraksta. Tālāk automašīna uz 72 stundām atrodas "karantīnā”, un pēc tam notiek papildus automašīnas tīrīšana un dezinfekcija. Papildus tam mums ir bijuši gadījumi, kad automašīna ir bijusi "karantīnā" pamatojoties uz to, ka pats nomnieks mums ir paziņojis par to, ka viņš ir vedis personu, kura ir atgriezusies no ārzemēm, bez aizdomām par vīrusu.

5) Situācijas monitorings un papildus drošības pasākumu ieviešana.

- Proaktīvai rīcībai mēs izstrādājam monitoringa sistēmu, kura mums ziņo par to, ja automašīna būs bijusi konkrētā vietā, kurā pastāv paaugstināts risks mūsu lietotājiem.

Pašlaik mēs nepārtraukti sekojam līdzi situācijai un nepieciešamības gadījumā nekavējoties ieviesīsim citus papildus drošības pasākumus.

Bonusi un atlaides
Mēs atbalstam savus lietotājus, kas palīdz CARGURU kļūt labākiem un nāk palīgā ar labiem darbiem. Dari labus darbus un saņem par to bonusa punktus, GURUcoins, vai atlaides braucieniem.
Lejuplādējiet mūsu lietotni.