Par mums

Braucam gudri! Ar Carguru!

Carguru ir pirmais Latvijas automašīnu koplietošanas pakalpojums (car sharing). Lietošanas maksā ir iekļautas pilnīgi visas izmaksas, tostarp degviela, autostāvvieta un apdrošināšana. Visas darbības, tostarp reģistrācija, automašīnas atvēršana un aizvēršana, tiek veiktas, izmantojot mūsu mobilo lietotni.
Paņem.
Brauc. Atstāj.
Atkārto.
1. Iespēja ietaupīt
Carguru lietotāji iegūst iespēju izmantot transportu efektīvāk un izdevīgāk ģimenes vai uzņēmuma budžetam. Jums vairs nevajag tērēt naudu, lai uzturētu automašīnu, kas lielāko daļu laika netiek izmantota.
2. Komforts un efektivitāte
Mūsu klientiem nav jāuztraucas par saistībām pret banku, dārgām autostāvvietām, degvielu, apdrošināšanu, rindām autoservisā un vienmēr augošajiem nodokļiem. Par to visu parūpēsies Carguru!
3. Videi draudzīgs
Ikviens mūsu lietotājs dod ieguldījumu, lai apkārtējā vide būtu tīrāka un mums pieejamie resursi tiktu izmantoti efektīvāk. Rezultātā ieguvēji ir visi pilsētas iedzīvotāji, neatkarīgi no tā, vai viņi ir mūsu klienti vai nē!
Pasaulē ir vērojama tendence, ka liels cilvēku skaits pēc reģistrācijas “car sharing” sistēmā atsakās no personīgās automašīnas iegādes vai arī pārdod jau esošo. Atbildi uz jautājumu „kāpēc” varam saņemt, pamēģinot Carguru.
Papildus jautājumiem, lūdzu, sazinieties ar mums.

info@carguru.lv
+371 273 327 33